افتخارات

  گواهی ثبت اثر CSSLife  

یک خبر فوق العاده :
طرح و برند csslife ( مهارت های جامع موفقیت در زندگی ) با ابتکار کوروش سلطانی در اداره مالکیت های معنوی وزارت ارشاد به عنوان اولین برند ایرانی در حوزه روانشناسی و موفقیت با شماره ثبت ۱۰۱۱۴ به ثبت رسید. این اثر در حال طی مراحل ثبت بین المللی می باشد. که مانند روش های مثل nlp – سیلوا – eft بتواند به عنوان یک روش ایرانی جهانی شود.

 

 

  اخذ مجوز مرکز مشاوره نوگام توسط کوروش  

کوروش سلطانی مبتکر روش CSSLIFE موفق به دریافت مجوز مرکز مشاوره از سازمان بهزیستی کشور شد. یکی از اهداف این مرکز ، آموزش مهارت سلامت روان به هموطنان عزیز می باشد لازم به ذکر است که درطرح ابتکاری CSSLIFE مهمترین مهارتی که افراد بایستی آموزش ببینند مهارت سلامت و روان و کنترل ذهن می باشد. در این مهارت تکنیک های جلوگیری از آسیب های روانی و همچنین روش های رهایی از مشکلات رفتاری آموزش داده می شود.

 

 

  مدرک دوره مربیگری روانشناسی عمومی از مرکز مربیگری سازمان فنی و حرفه ای کشور ( ITC )  

کوروش سلطانی با گذارندن دوره های مختلف روانشناسی عمومی و پداکوژی موفق به اخذ مدرک مربیگری روانشناسی عمومی از مرکز مربیگری سازمان فنی و حرفه ای کشور(ITC) گردید .

 

 

  اخذ مدرک بین المللی LIFE Coching از مرکز GRS GROUP  

کوروش سلطانی پس از گذراندن دوره LIFE Coching « مربی مهارت های زندگی » در موسسه GRS Group به صورت آنلاین از کشور انگلستان موفق به اخذ مدرک مربی زندگی از این کشور شد.

 

 

  همکاری گروه آموزشی CSSLIFE با مرکز بین المللی GRS GROUP  

گروه آموزشیcsslife به عنوان یکی از موسسات همکار گروه بین المللی «GRS Group» انگلستان فعالیت می نماید که مجاز است در تمام دوره های که برگزار می گردد از طرف این گروه مدرک بین المللی به دواطلبان اهداءنماید.

 

  اخذ مدرک بین المللی متد سیلوا از کشور آمریکا توسط آقای کوروش  

کوروش سلطانی پس از گذراندن دوره های مختلف متد سیلوا از دوره پایه تا دوره ULTRA موفق به کسب گواهی نامه های مختلف متد سیلوا از موسسه بین المللی متد سیلوا در کشور آمریکا که توسط بنیان گذار این متد یعنی آقای حوزه سیلوا تاسیس شده است گردید.

 

 

 

ناصر اسماعیلی

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات